Kontakt

Wytwórnia Sprzętu Elektroenergetycznego AKTYWIZACJA Spółdzielnia Pracy

Kraków ul. Stadionowa 24
Zapraszamy w godzinach 7.00 - 15.00

Dane do faktury

nazwa: Wytwórnia Sprzętu Elektroenergetycznego AKTYWIZACJA Spółdzielnia Pracy
adres: ul. Stadionowa 24, 31-751 Kraków
NIP:
675-000-27-33
REGON:
000401271
KRS:
0000139283
Symbol EKD/PKD [2007]:
EKD 3162/PKD 27.90.Z
Konto bankowe: Bank PEKAO S.A.- 61 1240 4588 1111 0000 5487 8624

Sekretariat

Ewa Świstak

telefon: (+48) 12-644-08-92, (+48) 12-644-54-84
fax: (+48) 12-644-03-55
e-mail: wse@aktywizacja.com.pl


 

Biuro handlowe

Bartosz Argasiński - Kierownik biura handlowego
e-mail: b.argasinski@aktywizacja.com.pl
telefon kom.: (+48) 509 873 075

Urszula Daczewska
Katarzyna Fila
Dorota Adamska

e-mail: handel@aktywizacja.com.pl
telefon: (+48) 12-644-52-33


Prezes Zarządu - Dyrektor

Janusz Szajta
telefon kom.: (+48) 603 934 422
e-mail: j.szajta@aktywizacja.com.pl

Księgowość

Urszula Urbanik-Czabara - Zastępca Prezesa Zarządu -
- Zastępca dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych
e-mail: u.urbanik@aktywizacja.com.pl

Marketing

Robert Dżugan - Zastępca Prezesa Zarządu -
- Główny specjalista ds. rozwoju rynku
telefon kom.: (+48) 601 895 711
e-mail: r.dzugan@aktywizacja.com.pl

Mateusz Romanica
e-mail: m.romanica@aktywizacja.com.pl
telefon kom.: (+48) 603 317 110

Zastępca dyrektora ds. technicznych

Piotr Szostak - Zastępca dyrektora ds. technicznych
telefon kom.: (+48) 603 934 432
e-mail: p.szostak@aktywizacja.com.pl

Biuro techniczne

Dariusz Siedlik - Kierownik biura technicznego
telefon: (+48) 12-425-78-28
e-mail: d.siedlik@aktywizacja.com.pl
 

Laboratorium kontroli jakości

Janusz Kulczycki - Kierownik laboratorium kontroli jakości - Główny specjalista ds. kontroli i serwisu
telefon: (+48) 12-644-08-92, (+48) 12-644-54-84
e-mail: kj@aktywizacja.com.pl

Zakład produkcyjny

Robert Tkaczewski - Kierownik zakładu produkcyjnego
e-mail: r.tkaczewski@aktywizacja.com.pl
telefon: (+48) 12-644-44-35

 

Lokalizacja:


Wyświetl większą mapę